Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Pracownik Administracyjno-Biurowy

Fax-2 Chmurski & Chrzanowski Sp. J. w Katowicach
Katowice
praca stacjonarna
6133 dni temu

Ogłoszenie numer: 38492, z dnia 2008-01-04

Firma jest Partnerem Orange. Posiadamy Salony Sprzedaży w całej Polsce.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: Administracja

Opis stanowiska

- prowadzenie prac administracyjno - biurowych - wsparcie działu księgowości

Wymagania

- wykształcenie min. średnie - obsługa pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym - biegła obsługa komputera - znajomość programów księgowo - magazynowych - sumienność - samodzielność - komunikatywność - doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- umowę o pracę - stabilne warunki zatrudnienia - pracę w systemie jednozmianowym