Najnowsze oferty pracy

  • Sztygar Zmianowy Górniczy pod Ziemią / TBM Shift Engineer

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Warszawa, Bemowo
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    17 godz.
    Zakres obowiązków: Praca przy drążeniu tuneli za pomocą tarczy TBM na projekcie rozbudowy II linii Metra w Warszawie, Nadzór nad prowadzeniem robót tunelowych na zmianie, Przestrzeganie obowiązujących przepisów, zarządzeń, instrukcji, norm i wytycznych, Prowadzenie robót zgodnie z...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownicy do kopalni

Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.
śląskie
praca stacjonarna
4676 dni temu

ZATRUDNI do pracy pod ziemią:

  • OSOBY DOZORU RUCHU
  • GÓRNIKÓW, strzałowych, kombajnistów chodnikowych
  • ELEKTRYKÓW
  • ŚLUSARZY
  • CIEŚLI I SYGNALISTÓW SZYBOWYCH
  • ABSOLWENTÓW TECHNIKÓW GÓRNICZYCH I SZKÓŁ WYŻSZYCH

Oferujemy pracę w oddziałach przy:
ZG „Janina”, ZG „Sobieski”, KWK „Sośnica-Makoszowy”,
KWK „Mysłowice-Wesoła”, KWK „Ziemowit”, KWK „Piast”

WYMAGANIA:
  • potwierdzone kwalifikacje zawodowe
  • dobry stan zdrowia do pracy w kopalni
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
  • stabilne warunki pracy i płacy oparte na umowie o pracę i regulaminie wynagradzania
  • możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • nagrodę roczną (tzw. „Barbórkę”)
  • „bony TESCO” na posiłki profilaktyczne w wysokości 20 zł za dzień roboczy
  • możliwości rozwoju zawodowego oraz finansowanie kursów, szkoleń, studiów
  • świadczenia z funduszu socjalnego np. wczasy pod gruszą