Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Praca wakacyjna na terenie lotniska

Work Express Sp.zo.o.
śląskie, Katowice-Pyrzowice
praca stacjonarna
6315 dni temu

Ogłoszenie numer: 30530, z dnia 2007-06-05

Work Express to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery. Posiadamy oferty pracy tymczasowej, stałej oraz zagranicą. Aktualnie poszukujemy dla swojego klienta osoby do pracy tymczasowej

Miejsce pracy: śląskie, Katowice-Pyrzowice

Nr Ref.: 57/291/LOT

Opis stanowiska

Zatrudnimy osoby na okres wakacji 2007 do pracy na stanowisku: - Obsługa ruchu pasażerskiego - praca na hali odpraw pasażerskich: przyjmowanie oraz wydawanie bagaży, obsługa komputera, - Ładowacz- osoba do załadunku i rozładunku samolotów, praca fizyczna, - Sprzątaczka- osoba do utrzymywania czystości w wyznaczonych pomieszczeniach Portu Lotniczego

Wymagania

dyspozycyjność motywacja do pracy w przypadku pracy przy obsłudze pasażerów wymogiem jest status ucznia i wiek do 26 r. ż

Oferujemy

Oferujemy: ciekawą pracę na okres wakacji elastyczny grafik umowę zlecenie