Zobacz więcej ofert pracy

POZYCJONER

Ataxo Poland Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4931 dni temu

Z ponad 500 klientów i 200 pracownikami, Ataxo jest jedną z większych agencji marketingu internetowego w Polsce i liderem w obszarze SEM w Europie Środkowej. Nasze usługi obejmują:

  • kampanie w systemie PPC
  • SEO
  • tworzenie i rozwój stron www

Mamy biura w Polsce, w Czechach i na Słowacji. By uzyskać więcej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową www.ataxo.com

POZYCJONER

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: praca/2011

Zadania:
  • budowa zaplecza
  • tworzenie mikrostron
  • pozyskiwanie odnośników zwrotnych
  • optymalizacja witryn Klientów
Wymagania:
  • znajomość zasad działania wyszukiwarek
  • znajomość narzędzi SEO
  • "lekkie pióro" - umiejętność pisania krótkich artykułów tematycznych
  • znajomość zasad tworzenia zaplecza
  • umiejętności analityczne
  • podstawowa znajomość HTML , XHTML, CSS
Oferujemy:
  • program szkoleniowy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w ambitnym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy
  • pracę z najnowocześniejszym systemem reklamy internetowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa zlecenie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)