Praca.pl Praca śląskie Częstochowa Ogrodnik Częstochowa
Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Częstochowa
praca stacjonarna
8 dni temu
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1399
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie, odśnieżanie, koszenie, grabienie, cięcie krzewów, pielęgnacja drzew i krzewów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Konieczne prawo jazdy kat. B oraz umiejętność obsługi ciągnika do koszenia trawników

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Ewelina Bożek Anita Łukaszczykiewicz
343706123

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie, najpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania na terenie Częstochowy

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie