Zobacz więcej ofert pracy

Plastyk

Steven PPHU Marek Bryła
łódzkie, Goleńsko k. Łowicza
praca stacjonarna
3304 dni temu

Ogłoszenie numer: 812844, z dnia 2015-10-02

www.steven.pl

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku i stabilnej marce, producent wyrobów dziewiarskich STEVEN poszukuje kandydata/-tki na stanowisko:

Plastyk

Miejsce pracy: łódzkie, Goleńsko k. Łowicza

Opis stanowiska

  • projektowanie wzorów skarpet sportowych
  • tworzenie wzorów rajstop
  • projektowanie opakowań i materiałów reklamowych
  • przygotowanie plików do produkcji
  • bieżące wsparcie graficzne i plastyczne firmy

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • preferowane wykształcenie plastyczne lub graficzne
  • znajomość języka obcego
  • dobra znajomość programów graficznych
  • kreatywność, dokładność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • znajomość trendów we wzornictwie i stylistyce produktów pończoszniczych i włókienniczych
  • znajomość branży opakowań i panujących trendów
  • zainteresowanie trendami mody
  • wysoko rozwinięta wrażliwość estetyczna
  • samodzielność w myśleniu
  • umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

  • pracę w ciekawej i rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w powierzone obowiązki