Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
PIELĘGNIARKA OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ

Centrum Medyczne TOMMED Sp.z o. o.
Katowice
praca stacjonarna
5129 dni temu

Ogłoszenie numer: 112335, z dnia 2010-09-01

Centrum Medyczne TOMMED Sp.z o.o ma charakter kompleksowy: oferujemy świadczenie lekarskie, pielęgniarskie i położnicze dla dorosłych i dla dzieci.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Obowiązki Pielęgniarki wynikają ze stanu i potrzeb pacjenta: •podstawowe zabiegi pielęgnacyjno - lecznicze, •profilaktyka p/odleżynowa i p/odparzeniowa •pomoc przy karmieniu •prowadzenie podstawowej rehabilitacji, •pielęgnacje i płukanie pęcherza moczowego •zakładanie i usuwania cewnika u kobiet •zmiana opatrunków •podawanie leków, wykonywanie iniekcji •oraz inne czynności pielęgniarskie

Wymagania

Wymagany ukończony (lub w trakcie )kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa: •rodzinnego, •środowiskowego, •środowiskowo-rodzinnego, •przewlekle chorych i niepełnosprawnych, •opieki długoterminowej, •zachowawczego, •pediatrycznego, •geriatrycznego, oraz roczny staż w lecznictwie stacjonarnym

Oferujemy

•umowę zlecenie, •wysokie wynagrodzenie, •pracę na terenie województwa śląskiego (np. w miejscu zamieszkania)