Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Piekarz - ciastkarz

Ecobioland Sp. z o.o.
śląskie, Tarnowskie Góry
praca stacjonarna
4772 dni temu

Dynamicznie rozwijająca się firma w Tarnowskich Górach w branży spożywczej posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku krajowym i zagranicznym zatrudni absolwentów szkół gastronomicznych na stanowisko

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Zadania:
  • praca w dziale produkcyjnym
  • przygotowanie oraz wypiek pieczywa i wyrobów cukierniczych
  • stosowanie obowiązujących norm technologicznych
  • mile widziana kreatywność przy wdrażaniu nowych produktów
Wymagania:
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe - kierunkowe
  • mile widziana praktyka na w/w stanowisku
  • umiejętność współpracy w zespole pracowników
  • pełna samodzielność, dyspozycyjność oraz kreatywność
Oferujemy:
  • praca w rozwijającej się firmie z możliwością awansu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjna praca w młodym zespole współpracowników