Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP DEVELOPER

Experis
śląskie
praca stacjonarna
3449 dni temu

Experis IT reprezentuje w tym projekcie Klienta, spółkę działającą na polskim rynku od 2011 roku , utytułowaną i nagrodzoną w obszarach: Mobile Trends Awards, w kategorii „Aplikacja mobilna do użytku dla firm" oraz Appaward, jako najlepsza aplikacja iOS oraz Android w kategorii „Biznes, finanse, bankowość".

Nr Ref.: PHPD/Wwa/0115

Zadania:
  • budowa aplikacji przy użyciu Frameworka Symfony 2.x
  • optymalizowanie zapytań do bazy danych;
  • tworzenie aplikacji wykorzystującej Symfony2, w oparciu o dostarczoną dokumentację;
  • programowanie z wykorzystaniem metodologii Test Driven Development oraz dokumento-wanie tworzonego kodu;
  • raportowanie do lidera projektu.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość PHP 5 (OOP);
  • dobra znajomość Symfony 2.x Framework;
  • dobra znajomość Doctrine2;
  • praktyczna znajomość języka SQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych;
  • praktyczna znajomość baz danych MySQL, mile widziane inne bazy (płaskie), MongoDB.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemów kontroli wersji GIT
  • znajomość plsql
  • znajomość PHPUnit, Memcached, Xdebug
  • znajomość haProxy, replikacji
  • wiedza z zakresu zabezpieczeń aplikacji oraz doświadczenie w projektach open source
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o model B2B, w warszawskim biurze
  • konkurencyjne, bardzo dobre wynagrodzenie - konkret przekazujemy kandydatom podczas rozmowy bezpośredniej, ponieważ poziom doświadczeń ma wpływ na ostateczną ofertę
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.