Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

PHP Developer

JCommerce S.A.
Kraków
praca stacjonarna
3885 dni temu

Już od 2005 roku specjalizujemy się w projektowaniu, doradztwie oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych z obszaru Information Management. Oferujemy zaawansowane rozwiązania Business Intelligence, ERP, SFA oraz systemy i aplikacje dedykowane - webowe, mobilne oraz desktopowe. Świadczymy usługi w zakresie outsourcingu specjalistów IT, realizacji projektów „pod klucz" oraz autorskich szkoleń BI.

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: PHP / Kraków

Dlaczego warto u nas pracować:
  • gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów
  • wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe
  • stawiamy na przyjazną atmosferę pracy - jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
  • integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
  • relaksujemy się grając w piłkarzyki i gry interaktywne w trakcie przerw w pracy
  • oferujemy dodatki w formie karnetów rekreacyjno - sportowych oraz pakiet ubezpieczenia dodatkowego
Opis stanowiska:
  • realizacja projektów opartych o PHP
  • udział w projektowaniu rozwiązań
  • rozwój kompetencji własnych, a tym samym kompetencji firmy
  • ścisła współpraca z Project Managerem i grupą projektową
Wymagania:
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość PHP 5, umiejętność programowania obiektowego
  • bardzo dobra znajomość baz danych MySQL
  • znajomość dobrych praktyk programistycznych i chęć do ich stosowania
  • mile widziana znajomość HTML5
  • dobra znajomość języka angielskiego
Poznaj nas bliżej i dołącz do świata pasjonatów:

Osoby przesyłające do nas swoje aplikacje uprzejmie prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883)”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.