Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Pełnomocnika Zarządu ds. przygotowania przekształcenia Szpitala Powiatu Bytowskiego w spółkę prawa handlowego.

POWIAT BYTOWSKI OGŁASZA KONKURS NA:
dolnośląskie, Bytów
praca stacjonarna
6064 dni temu

Ogłoszenie numer: 41654, z dnia 2008-03-12

Miejsce pracy: dolnośląskie, Bytów

Opis stanowiska

Zakres obowiązków (zadania do wykonania) Opracowanie wstępnych projektów:
  • rozwiązań funkcjonalnych Spółki,
  • dokumentów niezbędnych dla utworzenia i rozpoczęcia działalności Spółki,
  • harmonogramu działań wymaganych dla powołania Spółki, Opracowanie ofert udziału w Spółce dla:
  • samorządów, które zgłosiły gotowość przystąpienia do Spółki,
  • innych podmiotów, Opracowanie i przedłożenie do uzgodnienia oraz wdrożenia kompletnych projektów:
  • dokumentów niezbędnych dla utworzenia i prowadzenia działalności Spółki,
  • harmonogramu powołania Spółki. Przeprowadzenie z w/w podmiotami negocjacji w sprawie szczegółowych warunków ich udziału w Spółce
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • doświadczenie w zarządzaniu podmiotami prawnymi (preferowane doświadczenie w zarządzaniu i restrukturyzacji podmiotów świadczących usługi medyczne),
  • przedstawienie w formie pisemnej ramowej koncepcji działalności spółki (do pięciu stron tekstu).
  • Oferujemy

  • z wybranymi osobami przeprowadzone zostaną rozmowy w siedzibie Powiatu. O terminie rozmów osoby te zostaną powiadomione indywidualnie,
  • z osobą wybraną na Pełnomocnika zawarta zostanie umowa zlecenie. Osoba ta działać będzie w imieniu Powiatu na podstawie stosownego pełnomocnictwa,
  • po wykonaniu powierzonych zadań osobie tej może zostać powierzona funkcja prezesa zarządu tej spółki pierwszej kadencji.