Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
PEŁNOMOCNIK DS. SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

KH-KIPPER Sp. z o.o.
świętokrzyskie, Kajetanów, gm. Zagnańsk
praca stacjonarna
5818 dni temu

Ogłoszenie numer: 48913, z dnia 2008-09-09

Firma powstała w 1997 roku w oparciu o współpracę z holenderską firmą produkującą wywrotki o 30-letniej tradycji. Oferta firmy obejmuje szeroką gamę profesjonalnej produkcji wywrotek na podwozia 4, 3 i 2-osiowe o DMC powyżej 12 ton. Produkowane w Kajetanowie zabudowy są wysoko cenione przede wszystkim za konstrukcję dopasowaną do indywidualnych potrzeb, jakość i bezproblemową eksploatację.

Miejsce pracy: świętokrzyskie, Kajetanów, gm. Zagnańsk

Opis stanowiska

  • zarządzanie systemami jakości w przedsiębiorstwie branży motoryzacyjnej,
  • sporządzanie i zarządzanie księgą jakości, instrukcjami postępowania, instrukcjami pracy
    i kontroli,
  • reprezentowanie interesów Klienta w przedsiębiorstwie,
  • rozpoznawanie wymogów Klienta i rozpowszechnianie ich w przedsiębiorstwie,
  • analiza błędów i kosztów z nimi związanych,
  • planowanie i przeprowadzanie audytów,
  • planowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu jakości,
  • wzbudzanie świadomości jakości wśród pracowników.

Wymagania

  • znajomość norm z rodziny ISO 9001, ISO/TS 16949,
  • wiedza z zakresu certyfikacji przedsiębiorstw,
  • doświadczenie w zakresie tworzenia systemów jakości i przeprowadzaniu audytów,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • doświadczenie w Dziale Kontroli Jakości branży motoryzacyjnej,
  • umiejętności organizacyjne,
  • wykształcenie wyższe,
  • motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie-lidera na rynku wywrotek w Polsce,
  • możliwości rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności.