Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Patient Care Specialist z językiem ukraińskim

Jutro Medical Sp z o.o.
Poznań
umowa zlecenie
praca hybrydowa
4 godz. temu
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • zapisywanie pacjentów na wizyty (telefonicznie, z pomocą aplikacji Jutro Medical lub osobiście),
  • potwierdzanie wizyt stacjonarnych pacjentów
  • bieżące wsparcie pacjentów w użytkowaniu aplikacji Jutro Medical,
  • udzielanie pacjentom pomocy oraz odpowiadanie na ich zapytania (telefonicznie oraz e-mailowo),
  • przyjmowanie reklamacji i wniosków składanych przez pacjentów,
  • nadzór nad dokumentacją pacjentów,
  • pomoc w archiwizacji dokumentów,
  • tłumaczenie rozmów między personelem medycznym a pacjentami posługującymi się językiem ukraińskim

Wymagania:

  • swobodnie komunikujesz się w języku polskim (minimum C1) oraz ukraińskim (minimum C1)
  • jesteś asertywny/a i nie boisz się nowych wyzwań
  • dodatkowe punkty otrzymasz jeśli masz już doświadczenie w obsłudze pacjentów w placówkach medycznych i/lub studiujesz kierunki związane z obszarem medycznym (niekoniecznie musi to być medycyna)

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • pracę hybrydową
  • liczne okazje do wspólnego spędzania czasu w ramach integracji zespołowych i ogólnofirmowych
Poznaj nasz zespół

Więcej informacji o firmie i naszych pracownikach znajdziesz na stronie:
www.jutromedical.com/kariera/dev
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Jesteśmy przychodnią POZ oferującą wizyty refundowane przez NFZ. Zmieniamy przyszłość opieki zdrowotnej. Mamy prospektywne spojrzenie na pacjenta. Wykorzystując najnowsze technologie wspieramy pracę naszego zespołu medycznego. Stawiamy na nowoczesne przychodnie i gabinety. Tworzymy wyjątkową atmosferę – opartą o szacunek, regularny feedback, efektywne współdziałanie oraz wzajemną pomoc.