Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PARTNERÓW HANDLOWYCH/ |KONSULANTÓW KLIENTA BIZNESOWEGO

Emero Group Spółka Jawna
dolnośląskie, teren całego kraju
praca stacjonarna
4969 dni temu

Ogłoszenie numer: 123854, z dnia 2010-12-08

Emero Group Spółka Jawna –Autoryzowany partner Orange, poszukuje:

PARTNERÓW HANDLOWYCH/
KONSULANTÓW KLIENTA BIZNESOWEGO

Miejsce pracy: dolnośląskie, teren całego kraju

Opis stanowiska

Partner Handlowy to osoba prowadząca działalność gospodarczą, posiadająca grupę sprzedażową lub gotowa do budowania zespołu sprzedawców.

Do zadań Partnerów i Konsultantów Klienta Biznesowego będzie należało pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie obecnych, a także realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania

- kontaktów handlowych i znajomości lokalnego rynku - pełnego zaangażowania w prowadzony biznes - doświadczenia w sprzedaży na rynku B2B

Oferujemy

- możliwość sprzedaży pełnej oferty Orange i TP S.A. - pełne wsparcie na start - szkolenia sprzedażowe i produktowe - wsparcie marketingowe - ponadprzeciętne wynagrodzenie