Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Pakowacz (katowice, Ruda Śląska)

Work Express Sp.zo.o.
śląskie, Katowice, Ruda Śląska
praca stacjonarna
6875 dni temu

Ogłoszenie numer: 14090, z dnia 2005-11-21

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Ruda Śląska

Nr Ref.: 5139/LKR

Opis stanowiska

- praca w magazynie przy taśmie produkcyjnej; - pakowanie ciastek do wyprasek; - utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy.

Wymagania

- osoby uczące się do 26 roku życia; - z aktualną książeczką sanepidowską; - zmotywowane i dyspozycyjne.

Oferujemy

- czas pracy: pełny etat, - zmianowy tryb pracy; - dla studentów zaocznych praca od poniedziałku do piątku; - dla studentów dziennych praca w weekendy; - stałe wynagrodzenie.