Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Dąbrowa Górnicza
Osobę d/s kontaktu z klientem zagranicznym w dziale sprzedaży

Producent ekskluzywnej bielizny Passion Free Your Senses
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza/ Siewierz
praca stacjonarna
5328 dni temu

Ogłoszenie numer: 92612, z dnia 2010-03-18

zatrudni:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza/ Siewierz

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów
  • pozyskiwanie nowych klientów na rynkach podległych
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami
  • budowanie marki produktu
  • monitoring rynku

Wymagania

  • język francuski lub niemiecki lub rosyjski i angielski – biegle
  • doświadczenie w kontaktach z klientem lub w dziale sprzedaży
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu powierzonych działań oraz inicjatywa w działaniu
  • znajomość pakietu MS Office i podstaw księgowości
  • wykształcenie min. Średnie

Oferujemy

  • ambitną pracę z możliwością rozwoju
  • podstawa + premia za osiągane wyniki
  • umowa o pracę