Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Osoba do prowadzenia biura

Chem&Pol
Warszawa
praca stacjonarna
5415 dni temu

Ogłoszenie numer: 75419, z dnia 2009-09-18

Chem&Pol

Firma handlowa – importer surowców chemicznych dla przemysłów: farmaceutycznego, kosmetycznego i innych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 01/08/2009

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i realizacja przelewów krajowych i zagranicznych
  • fakturowanie
  • monitorowanie należności
  • logistyka
  • prowadzenie gospodarki magazynowej
  • przygotowywanie dokumentacji dla biura rachunkowego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office i WF-Mag DOS
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego