Zobacz więcej ofert pracy

Opiekun / ka Osób Starszych Zagranica

Senior Invest Sp. z o.o.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
4527 dni temu

Ogłoszenie numer: 186963, z dnia 2012-02-23

Senior Invest jest firmą z długoletnimi tradycjami, doświadczeniem oraz z ugruntowaną pozycją na rynku. Jesteśmy agencją pracy specjalizującą się w pozyskiwaniu pracowników do pracy na terenie Niemiec.

Firma Senior Invest służymy swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem, na rzecz klientów oraz pracowników.

Z nami osiągniesz SUKCES i satysfakcję zawodową.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

  • opiekun/ka osób starszych w kraju i zagranicą

Opieka nad osobami starszymi, chorymi bądź z pewnym stopniem niepełnosprawności.

Zajmowanie się obowiązkami domowymi.

Wymagania

Nasze wymagania wobec kandydatów:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi bądź chorymi
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • osoba powinna być życzliwa, sumienna, spokojna oraz zaangażowana w swoją pracę
  • dodatkowym atutem jest doświadczenie zdobyte w (PCK, hospicjach, domach opieki), bądź ukończenie kursu opiekuna osoby starszej.

Jeśli twoja znajomość j. niemieckiego jest słaba NIC STRACONEGO, mamy przygotowane dla Ciebie specjalne szkolenie językowe dzięki któremu poradzisz sobie w pracy.

Oferujemy

  • bardzo wysokie wynagrodzenie,
  • umowa o pracę
  • opłacane składki ZUS i na podatek
  • pracę w stabilnej i sprawdzonej firmie
  • zorganizowany i opłacony przejazd do/z Niemiec
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • możliwość osiągnięcia wysokich zarobków w okresie świątecznym!!