Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Będzin
Operator wózka widłowego/osoba bez uprawnień

Work Express Sp.zo.o.
Będzin
praca stacjonarna
6126 dni temu

Ogłoszenie numer: 37523, z dnia 2007-12-11

Work Express Doradztwo Personalne - ul. Skłodowskiej-Curie 22 40-058 Katowice Telefon: +48 (32) 205 42 42 Dla jednego ze swoich Klientów, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Będzin

Nr Ref.: 117/321/OWWBE

Opis stanowiska

Obowiązki: - załadunek i rozładunek towaru - odpowiednie rozmieszczenie asortymentu w magazynie

Wymagania

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych - aktualna książeczka Sanepid-u - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - dyspozycyjność - zaangażowanie

Oferujemy

- umowę o pracę - pracę na 3 zmiany - wynagrodzenie 10 zł brutto/ha Uwaga!!!! Osoby, nie posiadające uprawnień a zainteresowane ofertą prosimy o bezpośredni kontakt i wysłanie CV. Oferujemy bezpłatny kurs operatora wózka widłowego w ramach zatrudnienia!