Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Świętochłowice
Operator prasy krawędziowej

DEMARKO
Świętochłowice
praca stacjonarna
5023 dni temu

Ogłoszenie numer: 130211, z dnia 2011-01-17

DEMARKO

Firma zajmuje się cięciem laserowym i gięciem blach.

Miejsce pracy: Świętochłowice

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie: pras krawędziowych, gilotyny
  • realizowanie zleceń produkcyjnych
  • kontrola jakości wykonanych elementów

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe / średnie o kierunku technicznym
  • 2 letnie doświadczenie w obsłudze prasy krawędziowej DURMA lub innej marki
  • biegła znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność pracy w grupie
  • dokładność, sumienność , odpowiedzialność
  • motywacja do pracy

Oferujemy

  • wysokie zarobki
  • stabilną i pewną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • przyjazną atmosferę pracy