Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Mysłowice
Operator Prasy Krawędziowej CNC

P.P.U.H. FLOMAR 2 S.C.
Mysłowice
praca stacjonarna
3868 dni temu

Ogłoszenie numer: 402436, z dnia 2014-03-17

Produkcja wyrobów metalowych, obróbka metali oraz malowanie proszkowe.

Miejsce pracy: Mysłowice

Opis stanowiska

  • samodzielna obsługa prasy krawędziowej CNC.

Wymagania

  • umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego 2D w programach CYBELEC model MODEVA 10S, DNC 880S, AUTOCAD,
  • obsługa kątomierza i suwmiarki,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • minimum 3 lata praktyki na samodzielnym stanowisku operatora prasy krawędziowej CNC

Oferujemy

  • posiadamy 5 pras krawędziowych CNC (VIMERCATI) sterowanych programem CYBELEC
  • przewidujemy zatrudnienie 3 operatorów
  • praca na zmiany
  • zatrudnienie na czas nieokreślony,
  • miłą i przyjazną atmosferę