Najnowsze oferty pracy

  • Zalewacz form ciśnieniowych

    Lumel Alucast Sp. z o.o.   Zielona Góra    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: produkcję elementów z aluminium na maszynach odlewniczych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, kontrolę oraz stały nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem stanowiska odlewniczego wraz z oprzyrządowaniem, kontrolę wyrobów zgodnie z planem kontroli.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Olesno Formierz Odlewnik Olesno
Operator maszyn i urządzeń wydziału odlewni

Oras Olesno Sp. z o.o.
Olesno
praca stacjonarna
2035 dni temu

Ogłoszenie numer: 2298097, z dnia 2019-02-21

Oras Group to lider rynku skandynawskiego, a także jeden z najbardziej znanych producentów armatury sanitarnej w Europie. Posiadamy fabryki w Czechach, Niemczech i Polsce, a oprócz tego biura handlowe i przedstawicielstwa w większości krajów europejskich. Projektujemy, produkujemy i wprowadzamy na rynek nowoczesne, przyjazne dla środowiska, a przede wszystkim dla Klienta baterie kuchenne i łazienkowe oraz moduły wymienne.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Olesno

Nr Ref.: Rekrutacja

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn i urządzeń wydziału odlewni,
  • Kontrola wzrokowa wyrobu zgodnie z przyjętymi standardami,
  • Utrzymywanie parametrów procesu zgodnie z kartami technologicznymi i instrukcjami stanowiskowymi,
  • Czynny udział w projektach oraz nowych uruchomieniach.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na odlewni (preferowane doświadczenie w odlewaniu niskociśnieniowym),
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Praca w prestiżowej, stale rozwijającej się firmie międzynarodowej,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.