Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Operator, lakiernik, pomocnik lakiernika, szlifierz, polernik

Schwinn Polska Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
5490 dni temu

Ogłoszenie numer: 76541, z dnia 2009-10-06

Jedna z największych firm na polskim rynku producentów uchwytów meblowych, producent matryc.
Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

- Operator frezarki CNC - Lakiernik do malowania detali metodą mokrą w kabinach malerskich ze ścianą wodną oraz metodą proszkową - Pomocnik lakiernika - Szlifierz-polernik elementów aluminiowych, znalowych i stalowych

Wymagania

- wiedza praktyczna - dobra organizacja pracy - zaangażowanie - doświadczenie mile widziane

Oferujemy

- praca na umowę-zlecenie w dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość przyuczenia do zawodu - możliwość pracy w systemie 3-zmianowym

Wynagrodzenie

Od 1000 do 2000 PLN

Poznaj

Firma SCHWINN POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Nad Drwiną 4 zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych oraz aluminium.