Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Online Customer Service Advisor with Spanish

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2776 dni temu

Naszym Klientem jest firma IG będąca światowym liderem w branży technologicznej. Na chwilę obecną obsługuje już ponad 125 tysięcy aktywnych użytkowników w 17 krajach na pięciu kontynentach. W 2015 roku firma IG otworzyła swoje kolejne biuro – nowe centrum w Krakowie, które zatrudnia około 150 specjalistów na stanowiskach IT, Digital Marketing oraz Business Development/ Customer Service i KYC.

IG to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca sięfirma o mocnej pozycji na rynku. Jeśli szukasz pracy, w której rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz wartościowe doświadczenie, aplikuj:

Kraków
Nr ref.: 5854

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka hiszpańskiego i angielskiego
  • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej dynamicznej firmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w grupie

Nie wymagamy doświadczenia, ważniejsza jest dla nas Twoja motywacja oraz chęć zdobycia wiedzy o branży finansowej. Na stanowisku Doradcy Klienta byłbyś odpowiedzialny za kontakt z aktywnymi użytkownikami naszej platformy.

Obowiązki:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szansa na awans w wewnętrznych strukturach firmy
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  • Bardzo rozbudowany pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta multisport, bonusy finansowe)