Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Obsługa sklepu internetowego

Alsen.pl
Katowice
praca stacjonarna
4873 dni temu

Ogłoszenie numer: 142863, z dnia 2011-04-12

Alsen.pl

Jedna z największych sieci sklepów brańży IT/Multimedia w kraju poszukuje osoby do pracy przy obsłudze sklepu internetowego. Praca w centrali firmy w Katowicach

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • obsługa infolinii,
  • konsultacja telefoniczna,
  • odpowiadanie na maile z zapytaniami klientów,
  • serwis informacyjny oraz reklamacyjny.

Wymagania

  • osoba z doświadczeniem w handlu internetowym, mile widziany student studiów zaocznych,
  • bardzo dobra umiejętność komunikowania się z ludźmi i utrzymywania pozytywnych relacji z otoczeniem,
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz internetu,
  • znajomość branży IT, nowości technologicznych,
  • doskonała organizacja własnej pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • miłą atmosfere pracy,
  • narzędzia pracy niezbędne do pracy na danym stanowisku,
  • stabilna pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.