Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
NIEZALEŻNY DYSTRYBUTOR HANDLOWY

Over Europe Sp. z o.o.
małopolskie, teren byłego województwa nowosądeckiego
praca stacjonarna
5666 dni temu

Ogłoszenie numer: 62703, z dnia 2009-04-14

Producent marki Lecher-najwyższej jakości profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich.

Miejsce pracy: małopolskie, teren byłego województwa nowosądeckiego

Nr Ref.: Dystrybutor Lecher/09

Opis stanowiska

Producent marki Lecher poszukuje Niezależnego Dystrybutora Handlowego na teren byłego województwa nowosądeckiego.

Wymagania

  • Posiadanie lub chęć prowadzenia własnej firmy handlowej.
  • Własne auto.
  • Oferujemy

  • Absolutną wyłączność handlową.
  • Korzystne warunki współpracy.
  • Możliwość rozwoju.
  • Najwyższej jakości produkty.