Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
New Business Manager

Conecto Sp.z o.o.
Warszawa, Poznań lub Warszawa
praca stacjonarna
6235 dni temu

Ogłoszenie numer: 30617, z dnia 2007-06-21

agencja interaktywna, pracująca dla takich marek jak: Volkswagen, Audi, Skoda, Kompania Piwowarska, Orlen, Polenergia, BZ WBK, Millenium, Autostrada Wielkopolska S.A., ComArch, Telekomunikacja Polska, Warta, Jasno Shutters, Cinnovation i inne, w związku z intensywnym rozwojem w kierunku międzynarodowych rynków poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Poznań lub Warszawa

Opis stanowiska

- analiza rynku w zakresie potencjalnych klientów, - poszukiwania oraz pozyskiwanie nowych klientów w zakresie usług e-biznesowych (portale internetowe i intranetowe, systemy CMS, rozwiązania e-commerce, kampanie promocyjne), - współtworzenie strategii sprzedaży, - przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji, - negocjowanie umów oraz nadzór nad ich realizacją

Wymagania

- poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży usług marketingu interaktywnego/e-biznes, - ogólna znajomość technicznych zagadnień budowania serwisów WWW - umiejętność analizy potrzeb klienta , - bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - wykształcenie wyższe ekonomiczne, - umiejętność i doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów marketingowych,

Oferujemy

Opieka w prywatnym centrum medycznym, pakiet socjalny, motywujący system wynagrodzenia