Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   małopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

.Net Developer (Xamarin)

NBC Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2654 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: ND/KRK/0617/DP

Obowiązki:
  • Programowanie (głównie w C#)
  • Rozwój aplikacji mobilnych z wykorzystaniem platformy Xamarin
  • Bieżąca modyfikacja systemów informatycznych zgodnie z potrzebami użytkowników
  • Testowanie tworzonych rozwiązań
  • Szacowanie czasochłonności i kosztu tworzonych rozwiązań informatycznych
  • Współpraca z analitykami biznesowymi przy tworzeniu projektów aplikacji
  • Rozmowy z klientami biznesowymi w celu zdefiniowania wymagań systemu informatycznego
  • Konsultacje techniczne
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako C# / .Net Developer
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wieloplatformowych (Xamarin)
  • Wiedza praktyczna o rozwoju aplikacji mobilnych
  • Doświadczenie praktyczne z MVVMREST Api oraz XAML, AXML, XIB
  • Doświadczenie w pracy z systemami wersjonowania GIT
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z natywnym systemem Android i/lub iOS (mile widziane)
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę MultiSport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne… (zapytaj nas)