Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   małopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Jelenia Góra
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

.NET Developer (Desktop)

IT LeasingTeam Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
1811 dni temu
IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania do organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowania przewagi konkurencyjnej.
Aktualnie do naszego zespołu projektowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 005818
Zakres obowiązków:
  • Work for top company with metallurgy, production and industrial automation business profile
  • Development of desktop applications and adjusting the software to the specific system implementation
  • Software design and tests
  • User interface development
  • Participation in the process of software implementation in foreign countries
Oczekiwania:
  • Minimum 2 years of experience as a .NET Developer
  • Stack: .NET, C#, WinForms/WPF (Windows Presentation Foundation), SQL, databases: Oracle/MSSQL
  • Very good command of English
  • Readiness to travel abroad (up to 33% of time)
  • (Very) Nice to have: experience with frontend side (JS, .NET MVC)
Oferta:
  • Form of employment: Contract of Employment (5 000 - 10 000 PLN gross plus annual bonus) or B2B (negotiable)
  • Wide range of benefits (for CoE) including private medical healthcare and life insurance
  • Remote work on occasional basis
  • Top-notch technologies
  • Location: Cracow or Rzeszów
Zgodnie z obowiązującym prawem IT LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 14181.