Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Negocjator telefoniczny

Transcom CMS Poland Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5149 dni temu

Ogłoszenie numer: 104053, z dnia 2010-06-23

Specjalizujemy się w windykacji i zarządzaniu wierzytelnościami. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży. Z dniem 31 maja 2007 staliśmy się częścią międzynarodowej korporacji Transcom WorldWide S.A., która jest spółką zależną grupy finansowej Investment Kinnevik AB. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PR/NT/06

Opis stanowiska

  • telefoniczne negocjacje z dłużnikami
  • ustalanie warunków i monitorowanie terminowych spłat zaległych należności

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • dyspozycyjność (7:00-13:30, 15:30-21:30)
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne
  • nienaganna dykcja
  • odpowiedzialność

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (3/4 etatu) bądź umowę zlecenie
  • wynagrodzenie podstawowe uzupełniane o premię wynikową
  • cykl szkoleń wdrażających w zakres obowiązków oraz podnoszących kwalifikacje
  • wiedzę z zakresu procedur windykacyjnych i prawa cywilnego