Zobacz więcej ofert pracy

Native speaker (j. francuski)

Mapa Zdrowia
świętokrzyskie
praca stacjonarna
3073 dni temu

Ogłoszenie numer: 972466, z dnia 2016-02-16

www.mapazdrowia.pl

Obecnie poszukujemy osób z całej Polski do pracy zdalnej na stanowisku:

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • możliwość pracy zdalnej
  • obsługa Klienta w języku francuskim

Do zadań pracownika należeć będzie:

  • odpisywanie na korespondencję e-mail od klientów
  • obsługa zapytań na czacie oraz wykonywanie telefonów - wszystko w jęz. francuskim

Wymagania

  • wymagane doświadczenie w obsłudze klienta
  • dyspozycyjność - dostępność przez 8h dziennie w godzinach 9-17 lub 10-18 (do uzgodnienia)
  • posiadanie własnego komputera (oraz umiejętności sprawnej jego obsługi)
  • posiadanie stałego połączenia z internetem
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z Klientem
  • miła aparycja - miły głos
  • mile widziane zainteresowanie zdrowiem i zdrowym stylem życia

Oferujemy

  • przed rozpoczęciem współpracy przewidujemy kilka godzin szkolenia przez skype (za które przysługuje wynagrodzenie)
  • zarobki na start: 2500 zł netto

Wynagrodzenie

Od 2000 do 2500 PLN