Narzędziowiec

Wezi-tec Sp. z o.o.
Kożuchów
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
3 godz. temu
wezi-tec Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, z oddziałami w Niemczech, Chinach oraz od 2003 roku w Polsce, w Legnicy. Jako polska spółka-córka Weber Kunststofftechnik, zatrudniamy około 800 pracowników. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu zachodnioeuropejskich producentów z branży motoryzacyjnej. Nasza główna działalność obejmuje produkcję kompletnych, gotowych do montażu, wewnętrznych modułów samochodowych. Procesy produkcyjne, które realizujemy, to wtrysk tworzyw sztucznych oraz montaż. W Legnicy znajduje się również nowoczesne centrum lakiernicze tworzyw sztucznych Grupy Weber.
Miejsce pracy: Kożuchów
Zakres obowiązków
  • Naprawa i konserwacja form wtryskowych;
  • Diagnozowanie uszkodzeń form na podstawie wad detali;
  • Reagowanie na awarie- likwidacja ich wraz z analizą przyczyn powstania i podejmowanie środków zapobiegawczych;
  • Terminowe przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych;
  • Dbałość o powierzone narzędzia.
Poszukiwane kompetencje
  • Umiejętność diagnozowania usterek na podstawie wad detali;
  • Znajomość układów hydraulicznych, mechanicznych, pneumatycznych, elektrycznych stosowanych w formach wtryskowych – mile widziane;
  • Mile widziana umiejętność spawania TIG i laserowe;
  • Mile widziane umiejętności szlifowania i polerowania stali;
  • Mile widziane doświadczenie w naprawach form wtryskowych.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Indywidualny proces wdrożenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego- szkolenia;
  • Darmowe kursy językowe dla pracowników i ich rodzin;
  • Dofinansowanie do posiłków- SmartLunch;
  • Dofinansowanie wypoczynku;
  • Dodatki i bony świąteczne;
  • Prywatna opieka medyczna- Medicover;
  • Dofinansowanie zajęć sportowych- Medicover Sport;
  • Spotkania integracyjne i team-buildingowe;
  • Premiowany program rekomendacji pracowników.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj