Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Warunki pracy
- praca przy komputerze pow. 4 godzin dziennie
- kontakt z klientem zewnętrznym,
- praca w terenie,
- nietypowe godziny pracy (w tym dyżury),
- krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe,
- budynek dostosowany architektonicznie do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Zakres zadań
- Koordynuje i nadzoruje pracę wydziału poprzez planowanie i rozdzielanie zadań pomiędzy podległych pracowników oraz monitorowanie i analizowanie efektów ich realizacji.
- Koordynuje i nadzoruje przygotowywanie treści audio-wizualnych i graficznych ze spotkań oraz działań podejmowanych przez kierownictwo i pracowników resortu, a także tworzenie reklamowych treści internetowych (ADS).
- Koordynuje i nadzoruje obsługę techniczną konferencji prasowych i innych spotkań kierownictwa Ministerstwa Sprawiedliwości.
- Monitoruje wyniki zasięgów i skuteczność realizowanych kampanii w mediach społecznościowych MS oraz analizuje trendy w mediach społecznościowych i Internecie.
- Koordynuje i nadzoruje realizację zadań związanych z obsługą zapytań i komentarzy w mediach społecznościowych.
- Nadzoruje montaż wideo oraz edycję zdjęć na potrzeby polityki informacyjnej i promocyjnej MS oraz resortu sprawiedliwości.
- Koordynuje współpracę wydziału z dyrekcją i Rzecznikiem prasowym Ministra Sprawiedliwości oraz innymi komórkami resortu w zakresie realizacji kampanii informacyjnych w Internecie, w tym w mediach społecznościowych.
- Przedstawia kierownictwu Biura nowe rozwiązania w zakresie komunikacji Ministerstwa Sprawiedliwości w mediach społecznościowych.
Wymagania niezbędne
wykształcenie: wyższedoświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z prowadzeniem działań komunikacyjnych w mediach społecznościowych lub serwisach internetowych
- Znajomość zasad zarządzania treścią w serwisach internetowych
- Umiejętność planowania kampanii komunikacyjnych w mediach społecznościowych
- Doskonalenie zawodowe, identyfikacja z misją urzędu, otwartość na zmiany, planowanie i myślenie strategiczne, podejmowanie decyzji i odpowiedzialność, pozytywne podejście do klienta, radzenie sobie z presją, zarządzanie personelem, zorientowanie na osiąganie celów
- W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
- Posiadanie obywatelstwa polskiego
- Korzystanie z pełni praw publicznych
- Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe