Zobacz więcej ofert pracy

MONTER

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DomLux s.c. Grażyna, Robert Kowalscy
świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
praca stacjonarna
4810 dni temu

Ogłoszenie numer: 148920, z dnia 2011-05-16

Specjalnością naszej firmy są: rolety, żaluzje, markizy, okna,  bramy garażowe, automatyka do rolet, żaluzji i bram – sprzedaż, montaż, serwis.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER

Miejsce pracy: świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski

Opis stanowiska

  • wyjazdy na: obmiary / oględziny / montaż,
  • doradztwo techniczne,
  • wykonywanie kosztorysów oraz podpisywanie umów z klientami.

Wymagania

  • sprawność manualna,
  • dokładność,
  • uczciwość i lojalność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • operatywność i zaangażowanie,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dobra organizacja pracy oraz kreatywność,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • aktualne prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP do 1kW mile widziane.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od wyników pracy,
  • szkolenia branżowe,
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze.