Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Czeladź
Monter / Magazynier (hydraulika siłowa)

HYDROMA SPOL. S R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Czeladź
praca stacjonarna
4350 dni temu

Ogłoszenie numer: 243555, z dnia 2012-11-21

Hydroma spol. s r.o. Sp. z o.o. Oddział w Polsce jest silną i skuteczną europejską firmą działającą w dziedzinie inżynierii , dostaw układów hydraulicznych elementów, oraz usług w branży hydrauliki siłowej.

Miejsce pracy: Czeladź

Nr Ref.: MON2012

Opis stanowiska

  • Obsługa magazynu
  • Przygotowanie do wysyłki produktów
  • Ewentualnie prace przy montażu instalacji hydrauliki siłowej

Wymagania

  •  Czytanie dokumentacji technicznej
  •  Doświadczenie w budowie instalacji hydrauliki siłowej - mile widziane
  •  Zaangażowanie i dyspozycyjność
  •  Prawo jazdy kat. B
  •  Uprawnienia do osługi wóżków widłowych

Oferujemy

  •  Praca w stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  •  Możliwość szkoleń