Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
MOBILNY DORADCA FINANSOWY

Powszechny Dom Finansowy Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5270 dni temu

Ogłoszenie numer: 96017, z dnia 2010-04-14

Powszechny Dom Finansowy sp. z o.o. istnieje od grudnia 2003 roku. Dotychczasowa działalność spółki to sprzedaż kredytów samochodowych, hipotecznych i gotówkowych oferowanych za pośrednictwem banków, oraz innych produktów finansowych takich jak : ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne, karty kredytowe, kredyty inwestycyjne na finansowanie nieruchomości przez podmioty gospodarcze, kredyty dla małych i średnich przedsiębiorstw, leasing. Na dzień dzisiejszy Powszechny Dom Finansowy Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie produkty kilkudziesięciu wiodących na rynku banków i towarzystw ubezpieczeniowych na podstawie bezpośrednich umów o współpracy. Przedsiębiorstwo współpracuje obecnie z wieloma biurami nieruchomości, deweloperami, komisami samochodowymi, dealerami, pośrednikami finansowymi. Zapraszamy na naszą stronę www.pdf.net.pl

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

- doradztwo dotyczące wyboru odpowiedniego produktu finansowego dla klienta - przedstawianie rozwiązań finansowych odpowiadających indywidualnym potrzebom Partnerów oraz ich klientom, - sprzedaż kredytów i pozostałych produktów finansowych - budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Partnerami - pozyskiwanie nowych Partnerów współpracy

Wymagania

- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód - doświadczenie na stanowisku związanym z udzielaniem kredytów, sprzedażą ubezpieczeń lub podobnych produktów finansowych - doświadczenie w kontaktach z komisami, salonami sprzedaży samochodów lub biurami nieruchomości, deweloperami, biurami kredytowymi itp. - zdolność szybkiego uczenia się - łatwości w nawiązywaniu kontaktów - średnie wykształcenie - dążenie do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy

- szkolenie z produktów oferowanych przez Powszechny Dom Finansowy - komputer, telefon, internet - ciekawy zawód dla ambitnych, łatwo uczących się osób - praca w młodym, dynamicznym zespole. - dużą samodzielność w pracy oraz czas pracy dopasowany do możliwości kandydata - szkolenia z zakresu sprzedawanych produktów organizowane przez firmę oraz współpracujące banki i towarzystwa ubezpieczeniowe - pracę o dużym prestiżu - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od uzyskanych wyników sprzedażowych