młodszy specjalista (junior) / pracownik fizyczny umowa o pracę pełny etat
12 dni
Zadania: instalacja i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej, energetycznej i radiodyfuzyjnej; usuwanie awarii i wykonywanie przeglądów urządzeń, pomiarów, konserwacji i napraw; udział w odbiorach technicznych, uruchomieniach i przekazywaniu do eksploatacji nowo instalowanych urządzeń;...
15 dni
Miejsce wykonywania pracy: Krosno Opis stanowiska: Wspieranie kierownika projektu w planowaniu i realizacji przydzielonych projektów inwestycyjnych zgodnie z ich celami, w tym w szczególności: opracowywanie planów realizacji zadania inwestycyjnego; kompletowanie niezbędnych dokumentów do...
Twój zakres obowiązków: prowadzenie zagadnień związanych z zawieraniem umów o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej, eksploatacja układów pomiarowych zgodnie z ustalonym podziałem kompetencji, udział w pracach związanych z odbiorami i sprawdzeniami układów...
Twój zakres obowiązków: Wykonywanie przeglądów, napraw, remontów, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych. Usuwanie uszkodzeń na urządzeniach energetycznych. Obsługa techniczna odbiorców. Dopuszczanie do prac firm wykonawczych. Udział w usuwaniu awarii na urządzeniach...
Główne zadania Planowanie, zlecanie, nadzorowanie prac w zakresie utrzymania ruchu tj. eksploatacji, prewencji, obsługi, konserwacji, napraw i remontów urządzeń elektrycznych i automatyki w Cementowni Rudniki; Działania prewencyjne ograniczające występowanie awarii elektrycznych;...
Twój zakres obowiązków: prace eksploatacyjne i remontowe na stacjach 110/SN kV, SN/SN i RS, prace eksploatacyjne i remontowe ma wyłącznikach WN i SN, transformatorach, usuwanie awarii w zasilaniu odbiorców, wykonywanie zabiegów i prac eksploatacyjnych na urządzeniach stacyjnych i...
Twój zakres obowiązków: usuwanie awarii na sieci elektroenergetycznej, obsługa reklamacji i zgłoszeń odbiorców, realizacja zadań eksploatacyjnych, nadzór nad sprawnością sieci dystrybucyjnej, usuwanie czynników niebezpiecznych.
Młodszy Specjalista w Wydziale Certyfikacji i Aukcji Rynku Mocy
Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
praca stacjonarna
1481 dni temu
Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. ogłaszają rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Nr Ref.: DS/WM/MS/05/20
Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:
prowadzenie baz wspierających realizację procesów rynku mocy,
przygotowywanie danych dotyczących procesów rynku mocy i stanowiących elementy informacji przekazywanych organom administracji publicznej, zgodnie z wymogami ustawy o rynku mocy, przepisami wykonawczymi i regulaminem rynku mocy,
udział w procesie certyfikacji ogólnej i certyfikacji do aukcji w odniesieniu do wybranych jednostek rynku mocy,
weryfikacja dokumentów przedkładanych w procesie monitorowania realizacji Umów Mocowych,
weryfikacja transakcji na rynku wtórnym,
testowanie środowiska IT pozwalającego na prowadzenie procesów rynku mocy.
Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki - elektroenergetyka, energetyka, elektrotechnika lub pokrewne),
znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1 – Intermediate,
umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
kreatywność, systematyczność i dokładność,
chęć rozwoju zawodowego.
Dodatkowym atutem będzie:
doświadczenie zawodowe w obszarze energetyki,
znajomość funkcjonujących na świecie mechanizmów mocowych oraz zasad funkcjonowania rynków energii elektrycznej,
znajomość angielskiego słownictwa technicznego z zakresu elektroenergetyki.
12 dni
15 dni