Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista marketingowy

    Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  rekrutacja online
    5 dni
    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za realizację zadań związanych z osiąganiem celów marketingowych i promocją produktów, a w szczególności za: uczestniczenie w planowaniu działań operacyjnych dla obranej strategii marketingowej danego segmentu edukacyjnego, odpowiedzialność za...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. Trade Marketingu

Cyfrowy Polsat S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2081 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: W/KWBK
UMOWA NA ZASTĘPSTWO

Twoje zadania:
  • prowadzenie kalendarza działań marketingowych,
  • opiniowanie i weryfikacja wniosków o dofinansowanie lokalnych akcji marketingowych organizowanych przez sieć sprzedaży (analiza zasadności i jakości działań, rekomendacje, akceptacja, ewidencja, opiniowanie i przygotowanie projektów reklam) i ich rozliczenie,
  • nadzorowanie zgodności projektów reklam, założeń akcji marketingowych, konkursów, z obowiązującym prawem, obowiązującymi procedurami spółek, Corporate Identity, strategią komunikacji marek, etc,
  • zarządzanie powierzonym budżetem marketingowym,
  • kompleksowe planowanie i organizowanie lokalnych kampanii marketingowych wspierających sprzedaż na lokalnych rynkach, zakup mediów i analiza efektywności.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenia kierunkowego w zakresie marketingu,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • umiejętności współpracy w zespole oraz z klientem wewnętrznym i zewnętrznym (badanie potrzeb, kreowanie i wdrażanie rozwiązań),
  • wysokiego zaangażowania w wykonywane obowiązki, wyobraźni  i samodzielności.
  • mile widziane doświadczenie w działach sprzedaży, marketingu, trade marketingu oraz w prowadzeniu kampanii online

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.