Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Ruda Śląska
Młodszy Specjalista ds. Logistyki

Doradztwo Personalne Emplo
Ruda Śląska
praca stacjonarna
4834 dni temu

Nasz Klient firma z kapitałem niemieckim, zatrudniająca ok. 50 osób, działająca w branży automatyzacji produkcji. Istnieje na rynku od 10 lat, rozwija się tworząc nowe technologie, zarówno na rynek polski jak rynki zagraniczne. W związku z tworzeniem nowego stanowiska poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Nr Ref.: SpL/06/11W

Cele i Zadania:

Zamawianie towaru (stal, profile, płaskowniki i części kupne, lasery, łożyska) w oparciu o dokumentację z działu konstrukcyjnego.

  • Organizacja zakupów:
    • wyszukiwanie dostawców, rozmowy z handlowcami
    • zamawianie towaru u dostawców krajowych i zagranicznych (j.obcy!)
    • kontakty z klientami zagranicznymi (telefonicznie, mailowo)
    • prowadzenie negocjacji cenowych,
    • koordynacja terminów dostaw
  • organizacja wysyłek, dobór środków transportu w zależności od wielkości wysyłki i trasy, realizacja wysyłki.
Niezbędne wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe min2 lata. w dziale zakupów lub logistyki.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji zakupowych.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Znajomość aplikacji Excell na poziomie bardzo dobrym
  • Dobra znajomość j.angielskiego lub niemieckiego
  • Wykształcenie w kierunku logistyki będzie dodatkowym atutem

Cechy osobowości

  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, rzetelność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • operatywność, komunikatywność
Oferujemy:
  • pełny etat,
  • umowę o pracę,
  • możliwość udziału w kursach językowych na terenie firmy,
  • przeszkolenie wdrożeniowe.