Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa-Białołęka Specjalista ds. Gospodarki Odpadami Warszawa-Białołęka
Młodszy specjalista ds. logistyki i zagospodarowania odpadów

Partner Sp. z o.o. Sp. K
Warszawa, Białołęka
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
praca stacjonarna
2 godz. temu

Miejsce pracy: Warszawa, Białołęka
Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja zgodności przyjmowanych odpadów oraz analiza możliwości ich zagospodarowania;
  • Organizacja transportów oraz optymalizacja kosztów;
  • Współpraca z przewoźnikami;
  • Pozyskiwanie nowych ofert, wycena na instalacjach zewnętrznych oraz dbanie o aktualizowanie dotychczasowych ofert;
  • Prowadzenie rozmów oraz obsługa korespondencji z instalacjami zewnętrznymi;
  • Pozyskiwanie decyzji od instalacji zewnętrznych;
  • Rozliczanie spółki z dostaw odpadów dostarczanych do zagospodarowania przez Spółkę
  • Weryfikacja, ewidencjonowanie i raportowanie ilości przekazanych odpadów do instalacji zewnętrznych;
  • Procesowanie reklamacji związanych z przekazywaniem do zagospodarowania odpadów w instalacjach zewnętrznych;
  • Aktywne poszukiwanie nowych odbiorców odpadów, instalacji do zagospodarowania;
  • Współpraca z pozostałymi Działami Grupy;
  • Wykonywanie innych zleconych zadań związanych z bieżącym funkcjonowaniem Działu;
  • Współpraca z pozostałymi Działami.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe (gospodarka odpadami, ochrona środowiska, logistyka, transport);
  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office, w tym Excel w stopniu co najmniej dobrym;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność;
  • Otwartość, umiejętność pracy w zespole;
  • Terminowość w realizacji zadań, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie, systematyczność, dokładność;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, oceny priorytetów oraz efektywnego rozwiązywania problemów;
  • Gotowość do ciągłego uczenia się i chęć doskonalenia.
Mile widziane:
  • Czynne prawo jazdy kat. C;
  • Wiedza z zakresu gospodarki odpadami/ochrony środowiska.
Pracując z nami możesz liczyć na:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Możliwość korzystania z karnetów sportowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz finansowania przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie świadczenia usług komunalnych klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym, które obsługują mieszkańców Warszawy oraz mieszkańców licznych gmin województwa Mazowieckiego. Realizujemy również inne zadania z zakresu ochrony środowiska.

Codziennie dążymy do podnoszenia poziomu jakości wykonywanych przez nas usług. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. To właśnie temu celowi podporządkowujemy wszystkie nasze działania, do których można zaliczyć zarówno te dotyczące doboru wykwalifikowanego zespołu, jak i najlepszego sprzętu.

Fachowa obsługa naszego personelu, rzetelność i natychmiastowa reakcja na wszelkie potrzeby klienta są składowymi naszego sukcesu. Stawiamy na młodych ludzi. Kreatywność członków załogi oraz ich umiejętność dostosowania się do potrzeb danej chwili pozwalają nam osiągnąć wysoki standard wykonywanych usług.

Zastosowanie najnowszych możliwych zdobyczy technologicznych pozwala nam na wprowadzenie dodatkowych oszczędności przy wykonywanych zleceniach i daje gwarancję bezawaryjnej pracy i atrakcyjnych cen świadczonych przez nas usług.

Naszym klientom gwarantujemy działania w dbałości o środowisko naturalne i w sposób zgodny z wymaganiami obowiązujących przepisów prawnych.