Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Młodszy Konsultant w Dziale Analiz i Raportów Płacowych (część analityczna działu)

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2814 dni temu

Szukasz czegoś na poważnie?

TEST to drzwi do kariery w HR!

O nas

Jesteśmy profesjonalistami bez zadęcia, skutecznie konkurującymi z największymi korporacjami HR, którzy pomagają największym polskim i zagranicznym markom. Z nami poznasz świat wielkiego biznesu, nie stając się jednocześnie trybikiem w maszynie.

Kogo szukamy?

Szukamy Osoby na stanowisko Młodszego Konsultanta w zespole doradztwa wynagrodzeń.

Kraków
Nr ref.: 5879

Wymagania:

  • Jesteś pracowity
  • Nie zniechęcasz się łatwo
  • Excel nie jest Ci obcy
  • Lubisz rozmawiać z ludźmi (także przez telefon)
  • Chcesz się rozwijać

BYŁOBY SUPER (mile widziane, acz niekoniecznie), JEŻELI:

  • Posługujesz się językiem angielskim

Obowiązki:

Co będziesz robić?

Twoim obowiązkiem będzie obsługa Klientów, którzy zdecydują się z nami współpracować.  Nie zabraknie pracy również w obszarze analitycznym. Tworzenie Raportów Płacowych, benchmark, opracowywanie analiz specjalnych.. Wszystko w swoim czasie, pracy na pewno Ci nie zabraknie! :)

Czego na pewno nie będziesz robić?

kserować, biegać na pocztę, parzyć kawy (chyba, że sobie!)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Perspektywę rozwoju i awansu na jasno określonych zasadach
  • Praca w zespole z młodymi, otwartymi ludźmi
  • Świetna atmosfera
  • Biuro w centrum miasta

Jesteś zainteresowany/ zainteresowana?

Chcesz o coś dopytać?

Zadzwoń!

Marysia Krawczyk

tel: 885 300 023