Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Młodszy Kierownik ds. Marki Warszawa
Młodszy Kierownik Marki (Junior Brand Manager)

Danone Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3439 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Data zatrudnienia: 03/04.2015

Zadania:
  • rozwój i wprowadzanie innowacji produktowych,
  • tworzenie kampanii 360 przy bliskiej współpracy z działem Aktywacji Kupującego,
  • analizy rynku, analizy wyników sprzedażowych oraz rekomendacje działań na przyszłość,
  • współtworzenie planów marketingowych dla przypisanej marki,
  • w pełni samodzielne zarządzanie projektami lokalnymi i globalnymi,
  • bliska współpraca z zespołem globalnym.
Oczekiwania wobec kandydata:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: Marketing, Zarządzanie, Ekonomia),
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale Marketingu, Trade Marketingu lub pokrewnych obszarach w międzynarodowej organizacji,
  • dobre rozumienie funkcjonowania rynku FMCG,
  • biegła znajomości języka angielskiego,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne oraz umiejętność efektywnej współpracy w grupie,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • samodzielność w działaniu,
  • duże poczucie właścicielstwa tematów i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów,
  • entuzjazm i zaangażowanie w pracę.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciekawych, samodzielnych zadań,
  • Pracę w dynamicznym, ambitnym i profesjonalnym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie w organizacji będącej liderem na rynku,
  • Umowę o pracę i atrakcyjne benefity- opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, pakiet rekreacyjno-sportowy itd.