Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Senior Research Consultant - Research Executive Warszawa
Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista ds. Weryfikacji i Standardów KYC Klientów Strategicznych

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Warszawa
specjalista junior / mid
umowa zlecenie
praca stacjonarna
812 dni temu

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • wyszukiwanie informacji i ich analiza (Adverse Media Search)
  • weryfikacja Klientów w ramach procesu „know your client” (KYC)
  • współpraca z Doradcami i ich wsparcie w zakresie analizy KYC
  • współpraca z jednostkami zaangażowanych w proces weryfikacji Klientów (w tym zagranicznymi jednostkami BNP Paribas)
Wymagania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym
  • znajomość pakietu Office (Excel, bazy danych) oraz www
  • mile widziani studenci ostatnich lat nauki
  • umiejętności analityczne
  • komunikatywność, zaangażowanie
  • rzetelność i dążenie do rezultatów
  • dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na okres 2 miesięcy
  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych
  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku
  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów

Poznaj

Fundamentem naszych działań są wartości, którymi chcemy się kierować podejmując decyzje zarówno operacyjne, jak i długofalowo. Zależy nam na działaniu w sposób transparentny i z odwagą, upraszczając nasze procesy. Chcemy by każdy z nas czuł empowerment. Wierzymy, że tylko współpraca da nam możliwość osiągania celów w sposób efektywny i skuteczny. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć założone cele strategiczne i spełnić nasze obietnice wobec Klientów. Razem zobowiązaliśmy się być liderem zrównoważonego finansowania. Możesz pracować w miejscu, które daje zielone światło.