Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Biłgoraj
Mgr/inż./ Handlowiec, Mechanik, Budowlaniec

Energomontaż Północ Bełchatów Spółka z o.o.
Biłgoraj, Biłgoraj K/ Bełchatowa
praca stacjonarna
6788 dni temu

Ogłoszenie numer: 14390, z dnia 2005-12-14

- budownictwo przemysłowe - generalne wykonawstwo ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa energetycznego w zakresie dostaw i montażu konstrukcji stalowych, zbiorników, kanałów spalin oraz montażu urządzeń energetycznych.

Miejsce pracy: Biłgoraj, Biłgoraj K/ Bełchatowa

Opis stanowiska

- praca w Biurze Handlu i Marketingu - nadzór i koordynacja nad pracami budowlano-montażowymi,

Wymagania

- wykształcenie wyższe - wydział handel zagraniczny, zarządzanie i marketing, mechaniczny lub budownictwo - wskazane uprawnienia budowlane - dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego potwierdzona odpowiednimi certyfikatami - umiejętności organizacyjne i analityczne - komunikatywność - kreatywność

Oferujemy

oferujemy Państwu interesującą pracę w kraju oraz za granicą możliwość rozwoju zawodowego zatrudnienie na umowę o pracę