Zobacz więcej ofert pracy

MERCHANDISER

Tanfo s.c.
Łódź
praca stacjonarna
5418 dni temu

Ogłoszenie numer: 78117, z dnia 2009-10-15

Agencja merchandisingowa o ogólnopolskim zasięgu poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • regularne wizyty w punktach sprzedaży
  • kontrola stanu towarów: ilość, asortyment, daty ważności
  • dbałość o właściwą ekspozycję powierzonych towarów
  • porządkowanie półek, sprawdzanie i poprawianie błędnych cen i opisów,
  • zapewnienia ciągłej dostępności towarów
W zależności od przydzielonych serwisów praca od poniedziałku do piątku przez 8 godzin dziennie lub kilka godzin w tygodniu.

Wymagania

  • Studenci dzienni i zaoczni
  • Osoby zatrudnione w innych firmach
  • Aktualna książeczka sanepidu,
  • Doświadczenie na stanowisku merchandisera/ serwisanta,
  • Dyspozycyjność,

Oferujemy

  • umowę zlecenie,
  • stałe miesięczne i termionowo wypłacane wynagrodzenie,