Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Menedżer Restauracji

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6304 dni temu

Ogłoszenie numer: 30386, z dnia 2007-06-15

Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych Sp. z o.o. świadczy usługi hotelarskie i gastronomiczne. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków na tym stanowisku należeć będzie: bieżące zarządzanie restauracją hotelową kierowanie pracą podległego personelu budowanie zespołu pracowniczego oraz tworzenie motywującego środowiska pracy utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi klienta kreowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa podejmowanie działań zmierzających do osiągnięcia celów finansowych tworzenie przyjaznej atmosfery w pracy

Wymagania

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku rozwinięte umiejętności w zarządzaniu zespołem pracowniczym umiejętność tworzenia przyjaznej klientowi atmosfery restauracji doświadczenie w organizacji imprez dynamizm otwartość na zmiany kreatywność umiejętności interpersonalne mile widziane wykształcenie kierunkowe i znajomość języków obcych

Oferujemy

ciekawą i odpowiedzialną pracę w prężnie rozwijającym się zespole wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, doświadczenia i wkładu pracy samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego