Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Menedżer produktu

WordDrive
małopolskie
praca stacjonarna
5698 dni temu

Ogłoszenie numer: 54873, z dnia 2009-01-07

WordDrive

Firma WordDrive jest wyłącznym importerem w Polsce produktów firmy WizCom Technologies -światowego lidera w produkcji tłumaczy skanujących Quicktionary.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • koordynacja sprzedaży w ponad 50 punktach na terenie całego kraju,
  • prowadzenie negocjacji i rozliczeń z kontrahentami
  • prowadzenie szkoleń
  • pomoc techniczna
  • dalsze poszerzanie rynku zbytu

Wymagania

JEŻELI:
  • masz pasję i marzenia, które chcesz realizować
  • jesteś osobą samodzielną i przedsiębiorczą i pomysłową
  • łatwo nawiązujesz kontakty i posiadasz zdolności negocjacyjne
  • jesteś osobą o dużej kulturze osobistej , sympatyczną i zorganizowaną
  • wykazujesz się dobrą znajomością obsługi komputera
  • posiadasz prawo jazdy kategorii „B"
  • znasz j.angielski (minimum na poziomie F.C.)

Oferujemy

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:
  • realizację planów i marzeń dzięki satysfakcjonującym zarobkom
  • rozpoczęcie kariery w młodej i dynamicznej firmie,
  • możliwość nieograniczonego awansu,
  • elastyczny harmonogram pracy,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer)

Wynagrodzenie

Od 2500 do 6000 PLN