Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Ruda Śląska
Menedżer ds. Marketingu i Handlu Zagranicznego

Doradztwo Personalne Emplo
Ruda Śląska
praca stacjonarna
4974 dni temu

Nasz Klient to firma  polsko-niemiecka, zatrudniająca ok. 50 osób, działająca w branży „automatyzacja produkcji". Istnieje na rynku od 10 lat, rozwija się tworząc nowe technologie zarówno na rynek polski jak rynki zagraniczne.
W związku z realizacją projektu  rozwoju eksportu na Rosję i Niemcy poszukujemy kandydatów na nowo powstające  stanowisko:

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Nr Ref.: M /HZ/03/11

Cele i Zadania:

Cele:
Krótkoterminowe  2 lata: rozwój eksportu Niemcy i Rosja

  • pozyskanie min 2 nowych klientów na rynkach docelowych

Długoterminowe:

  • pozyskiwanie partnerów na przedstawicielstwa w Rosji
  • strategia rozwoju handlu zagranicznego

Zadania:

  • udział w targach zagranicznych jako wystawca
  • organizacja misji gospodarczych
  • wyszukanie i dobór  kontrahentów
  • działania promocyjne i informacyjne
  • organizacja działu marketingu i handlu zagranicznego
Niezbędne wymagania:
  • Min. 10 lat doświadczenia zawodowego, min.5 w rozwijaniu nowej działalności handlowej na rynkach docelowych.
  • Doświadczenie w obszarze przemysłowym, min. 5 lat.
  • Znajomość rynków docelowych i specyfiki działania.
  • Biegły  angielski, również techniczny.
  • Komunikatywny rosyjski.
  • Komunikatywny niemiecki.
  • Umiejętność pracy na budżetach.
  • Znajomość prawa handlowego.
  • Doskonałe zdolności organizacyjne.
  • Doskonałe zdolności handlowe i negocjacyjne.
  • Umiejętność kierowania podległym zespołem.
  • Gotowość do wyjazdów w delegacje zagraniczne.

Cechy osobowości:

  • Nastawienie na realizację celów i wyniki.
  • Silny charakter, potrafi narzucić swoje stanowisko.
Oferujemy:

Pracodawca oferuje  udział w prototypowych projektach oraz w zagranicznych misjach handlowych. Pracodawca zapewnia konieczne narzędzia pracy.
Warunki zatrudnienia:

  • kontrakt menedżerski,
  • atrakcyjna pensja plus prowizje od pozyskanych kontraktów.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)