Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Mechanik Utrzymania Ruchu

AURA HERBALS sp. z o.o.
Gdańsk
6 850 - 9 051 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
4 godz. temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która tworzy suplementy diety i produkty około zdrowotne. Łączymy najwyższą jakość składników aktywnych, z pasją do innowacji i badań naukowych. Dzięki temu tworzymy produkty wysokiej jakości, które realnie wspierają zdrowie i samopoczucie naszych Klientów.
Naszą misją jest poprawa jakości życia poprzez edukację i tworzenie bezpiecznych oraz skutecznych preparatów o prozdrowotnych właściwościach. Dołączając do nas, staniesz się częścią zespołu, który realnie wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie tysięcy ludzi. Oferujemy nie tylko pracę, ale możliwość rozwoju w innowacyjnym i szybko rosnącym sektorze healthcare.

Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii mechanicznych, elektrycznych oraz pneumatycznych
  • Wykonywanie przeglądów technicznych oraz konserwacji maszyn zgodnie z harmonogramem
  • Wdrażanie działań prewencyjnych w celu minimalizacji przestojów produkcyjnych
  • Współpraca z działem produkcji w celu optymalizacji procesów technologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i raportowanie działań serwisowych
  • Monitorowanie i zamawianie części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, automatyka, elektryka)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Znajomość mechaniki, hydrauliki, pneumatyki oraz układów automatyki
  • Umiejętność czytania schematów technicznych i dokumentacji technicznej
  • Zdolność do szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Praca w godzinach 11-19 od poniedziałku do piątku
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet benefitów (np. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

W zgodzie z naturą zwiększać radość z życia, edukując i tworząc bezpieczne oraz skuteczne preparaty o prozdrowotnych właściwościach

To nasza misja, którą kierujemy się już ponad 15 lat. W 2005 roku jako Aura Herbals rozpoczęliśmy przygodę z produkcją zdrowej i ekologicznej żywności. Natomiast zwiększające się tempo życia oraz zmieniający się świat zainspirowały nas do rozpoczęcia produkcji suplementów diety. Tak, by nasi klienci mogli w łatwy i dostępny sposób zadbać o zdrowie i podnieść jakość swojego życia.