Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Mechanik - serwisant skrzyń biegów automatycznych

ALLESKÖNNER SP. Z O.O.
Poznań
9 000 - 15 000 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
3 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9339613, z dnia 2024-10-28

ALLESKÖNNER - warsztat który zajmuje naprawą, wymianą oraz regeneracjią skrzyń biegów automatycznych w samochodach osobowych.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Diagnostyka i naprawa skrzyń biegów automatycznych;

Obsługa narzędzi diagnostycznych (np. ODIS, VAS);

Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych napraw;

Wymagania

Doświadczenia na stanowisku powiązanym z obsługą oraz naprawą skrzyń biegów automatycznych, znajomość systemów diagnostycznych oraz technologii napraw;

Umiejętność pracy w zespole, dbałość o szczegóły i zaangażowanie;

Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku;

Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie;

Nowoczesny warsztat i dostęp do zaawansowanego sprzętu;

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj